6 ספטמבר 2013
6 ספטמבר 2013,
 0
Share Button

תמיד אנו זקוקים לאייקונים מעוצבים בין אם זה לאתר שלנו או לעמוד הפייסבוק שלנו לתמונת הטאב בעמוד. איגדנו עבורכם כמה אתרים שבהם ניתן למצוא אייקונים  חינמיים לשימוש מסחרי.

שימו לב: למרות שאתרים אלו מאפשרים שימוש באייקונים למטרה מסחרית, עדיין יש לקרוא את פרטי הרישיון של כל יוצר לפני השימוש! במקרה של ספק , אתם תמיד יכולים ליצור קשר עם יוצר התוכן ולקבל ממנו אישור.

1. iconfinder: למעלה מ-340,649 סוגים שונים של אייקונים, ניתן לסנן בחיפוש את סוג הרישיון- לשימוש מסחרי ללא לינק חזרה, לשימוש מסחרי עם לינק וכו'.

2. designdownloader– למעלה מ-56,000 עיצובים שונים. האתר מאפשר שימוש מסחרי בתוכן שנמצא בו כל עוד אינכם מוכרים את התוכן לצד שלישי, לא משתמשים בגרפיקה לשיווק של באנרים, כרטיסי ביקור וכו', לא משתמשים בתוכן באתרים לא חוקיים או אתרים שמקדמים פעילות לא חוקית ואינכם מבצעים hotlinks  לתוכן. פירוט השימוש שלהם נמצא כאן.

3. allfreedownloads– מאפשר הורדה של אייקונים , וקטורים, תמונות , psd ועוד. באתר קיימים גם תכנים לשימוש מסחרי וגם לשימוש אישי, יש לשים לב שהתוכן בו בחרתם מותר לשימוש מסחרי.

4. iconpot– מאגר גדול של אייקונים מהרשת, ליד כל אייקון ניתן למצוא את הסכם הרישיון שמאפשר שימוש מסחרי עם או בלי לינק חזרה.

יש לכם אתרים נוספים? שתפו אותנו בתגובות

Share Button

Comments are closed.