3 נובמבר 2013
קטגוריה: בניית אתרים
3 נובמבר 2013,
 0
Share Button

הטכנולוגיה הולכת ומשתפרת, עסקים רבים הופכים להיות בינלאומיים בעזרת האינטרנט. ארגונים ועסקים קטנים ובינוניים מגלים פתרונות עסקיים חדשים מידי יום אשר משתווים לפתרונות הטכנולוגיים בהם משתמשים עסקים ענקיים , על ידי ניצול היתרונות הטכנולוגיים וההתפתחויות האחרונות . לכולם יש היום טלפונים חכמים ומנהלי עסקים משתמשים כיום באפליקציות סמארטפון מיוחדות לניהול העסק מכל מקום.
על מנת לשמור על רמה טכנולוגית גבוהה של אתר העסק שלכם, חיוני ביותר שתעצבו מחדש את אתר האינטרנט שלכם על מנת שיתאים לגלישה דרך מכשירים ניידים.

מהו אתר אינטרנט רספונסיבי?

בוני האתרים טבעו את המונח "אתר אינטרנט רספונסיבי" או "עיצוב רספונסיבי" והכוונה היא לאפיון של אתר אינטרנט שמגיב באופן תקין כאשר מוצג במכשירים ניידים. הגולש אינו נדרש לדפדף ברשימות ותפריטים ארוכים כדי להגיע אל המידע שחיפש . כיום אין צורך באתר אינטרנט משני עבור גלישה מותאמת למכשירים ניידים. עיצוב רספונסיבי יכול לתרגם את אתר האיטרנט למגוון רחב של רזולוציות מסך ולמגוון סוגי מכשירים.
אתרים רספונסיבים הם הכרחיים במיוחד עבור אותם העסקים אשר מחצית מהגולשים שלהם מגיעים אליהם דרך גלישה בדפדפנים של מכשירים ניידים . כאשר הגולש יכול לגשת אל אתר האינטרנט שלך בקלות בסמארטפון שלו/ה ואפילו בצורה נוחה הרבה יותר מגלישה דרך מחשב אישי או מחשב נייד, זה מאפשר לגולש גישה נוחה במיוחד למידע אודות העסק שלך.
אנשים לרוב לא נמצאים ליד המחשב האישי שלהם, אבל לרוב האנשים יש תמיד טלפון חכם בכיס או ביד. בין אם הגולשים שלך הם בעלי עסקים אחרים או צרכנים קמעונאיים כלליים , אתר אינטרנט בעיצוב רספונסיבי יגדיל ברמה ניכרת את מספר הפניות שאתה מקבל דרך האתר.

היתרונות של עיצוב רספונסיבי

1 . אתרי Responsive Designהם גמישים ומתאימים את עצמם לכל סוג של גולש , כלומר שהתוכן מוצג בחופשיות בכל רזולוציית מסך ובכל סוגי המכשירים.
2 . האתר שלכם יהיה נגיש 24 שעות ביום לכל גולש או גולשת ולא משנה מאיזה סוג של מכשיר הם מגיעים אליכם. הסטודנטים שגולשים במכשירים הניידים שלהם ב2:00 לפנות בוקר בפאב השכונתי יוכלו לגלוש באתר שלכם דרך מכשיר הסמארטפון האהוב עליהם ללא כל בעיה.
3 . אתר רספונסיבי עוזר לקידום האורגני של אתר האינטרנט גם בגלל שאחוזי העזיבה מהאתר יורדים משמעותית בעקבות היכולת של גולשי המכשירים הניידים לגלוש באתר שלכם בצורה נוחה ולא מגבילה.
ככל שמספר בעלי המכשירים הניידים החכמים גדל, ככה גם גדל הצורך באתרי אינטרנט רספונסיבים. השנה עלה מספר המשתמשים במכשירי סמארטפון ל1.4 מיליארד, כ20% מכלל אוכלוסיית העולם מחזיקה במכשיר נייד חכם, מה שהופך את האתרים הרספונסיבים לבעלי יתרון משמעותי על המתחרים שלהם שלא רספונסיבים.

Share Button

Comments are closed.