17 אוקטובר 2013
קטגוריה: בניית אתרים
17 אוקטובר 2013,
 0
Share Button

קידום אתרים הוא תחום מרתק ואנרגטי במיוחד שכולל שני תחומים שעובדים ביחד. קידום אתרים אורגני (SEO) וקידום אתרים ממומן (PPC). עבור מי שלא מכיר את המונחים האלו, הנה כמה הסברים חשובים.

קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני הוא למעשה תהליך שמטרתו להביא את האתר שאתה מקדם למקום הכי גבוה שאפשר ברשימת תוצאות החיפוש של גוגל. תהליך הקידום הזה הוא אמנם קל מבחינה כלכלית, אבל הוא מורכב. הוא כולל בניית יחסי קישורים עם אתרים, העלאת תכנים מקוריים לרשת, פענוח וטיפול במילות מפתח, אופטימיזציה של האתר בשלב הראשון לבנייתו ועוד. את התהליך הזה מומלץ לעשות עם חברת קידום אתרים מקצועית.

קידום אתרים ממומן

קידום אתרים ממומן הוא למעשה שימוש במודעות פרסום. מודעות הפרסום האלו מופיעות בגוגל, בפייסבוק, ביוטיוב ובמקומות נוספים. הקמפיין באמצעות קידום אתרים ממומן בגוגל כולל את המודעות המודגשות שמופיעות בראש רשימת התוצאות לאחר חיפוש של גוגל. הן דורשות מיומנות ניסוח קולע ושיווקי, שיוביל את הגולש להקליק על מודעת הפרסום. ככל שיותר גולשים מקליקים על המודעה כך המחיר שלה עולה ולכן התהליך קרוי Pay Per Click .
בדומה למודעות הפרסום של גוגל, גם פייסבוק מציעה בשנים האחרונות פרסום של מודעות לקידום האתר, עמוד הפייסבוק העסקי או מוצר מסוים באמצעות ניסוח קולע שנחשף לקהל שאתה קובע את המאפיינים שלו. כל מודעות הפרסום דורשות תהליך של פענוח קהל היעד, פילוח ובדיקת השטח. גם במקרה זה מומלץ מאד להיעזר בניסיון המקצועי של חברת קידום אתרים איכותית ומקצוענית.
כותב הפוסט: גוגל+ ג'וני מימוני

Share Button

Comments are closed.